elektromagnetický ventil G1/2" 1901-AHND, 230VAC, DC, 2/2, NO, 0/10bar, otvorený, 1901-AHND010-150-230AC
Kód: 1901-AHND010-150-230ACSúvisiaci tovar
Podrobný popis
| Typ ventilu | Univerzálne ventily |
| Veľkosť pripojenia | 1/2" |
| Počet ciest | 2/2 |
| Poloha | Normálne otvorené |
| Princíp fungovania | Ovládaná membránou |
| Tesnenie a membrána | NBR |
| Minimálny tlak (bar) | 0 barov |
| Maximálny tlak (bar) | 10 |
| Veľkosť otvoru (mm) | 15 |
| Teplota (°C) | -10°C +80°C |
| Značka cievky | Amisco |
| Napätie cievky | 230 V striedavého prúdu |
| Výkon cievky | 19 VA |
| Materiál tela | Mosadz |
| Hodnota KV | 65 l/min |
| Kód tela | 82AH |
| Typ cievky | TP4 |
| Hmotnosť produktu (kg) | 0,625 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventily na dopúšťanie nádrží 0-10bar |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Ovládací napětí: | 230 VAC |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
-1.jpg)