elektromagnetický ventil G1" 1901-KH DA,230VAC, 2/2,NC, 0,5/16bar, -10/+140°C,EPDM, 1901-KBEF016-250-230AC
Kód: 1901-KBEF016-250-230ACSúvisiaci tovar
Podrobný popis
| Typ ventilu | Univerzálne ventily |
| Veľkosť pripojenia | 1" |
| Počet ciest | 2/2 |
| Poloha | Normálne zatvorené |
| Princíp fungovania | Pilotne riadené |
| Tesnenie a membrána | EPDM |
| Minimálny tlak (bar) | 0,5 |
| Maximálny tlak (bar) | 16 |
| Veľkosť otvoru (mm) | 25 |
| Teplota (°C) | -10 °C +140 °C |
| Značka cievky | Amisco |
| Napätie cievky | 230 V striedavého prúdu |
| Výkon cievky | 13 VA |
| Materiál tela | Mosadz |
| Hodnota KV | 180 l/min |
| Kód tela | 06AO |
| Typ cievky | TP1 |
| Hmotnosť produktu (kg) | 0,980 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventily do tlakových okruhov 0,5-16bar |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Ovládací napětí: | 230 VAC |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
-1.jpg)