elektromagnetický ventil G1" 1901-KH DC, 24VDC, 2/2, NC, 0/8bar, zatvorený, 1901-KHNF008-250-24DC
Kód: 1901-KHNF008-250-24DCSúvisiaci tovar
Podrobný popis
| Typ ventilu | Univerzálne ventily |
| Veľkosť pripojenia | 1" |
| Počet ciest | 2/2 |
| Poloha | Normálne zatvorené |
| Princíp fungovania | Ovládaná membránou |
| Tesnenie a membrána | NBR |
| Minimálny tlak (bar) | 0 barov |
| Maximálny tlak (bar) | 8 |
| Veľkosť otvoru (mm) | 25 |
| Teplota (°C) | -10°C +80°C |
| Značka cievky | Amisco |
| Napätie cievky | 24 V jednosmerného prúdu |
| Výkon cievky | 17 W |
| Materiál tela | Mosadz |
| Hodnota KV | 135 l/min |
| Kód tela | 20AO |
| Typ cievky | TP4 |
| Hmotnosť produktu (kg) | 1,015 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventily na dopúšťanie nádrží 0-10bar |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Ovládací napětí: | 24 VDC |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
-1.jpg)