elektromagnetický ventil G1/4" 1901-KD DC, 24VDC, 2/2, NC, 0/10bar,zatvorený,1901-KDNB010-040-24DC
Kód: 1901-KDNB010-040-24DCSúvisiaci tovar
Podrobný popis
| Typ ventilu | Univerzálne ventily |
| Veľkosť pripojenia | 1/4" |
| Počet ciest | 2/2 |
| Poloha | Normálne zatvorené |
| Princíp fungovania | Priame ťahanie |
| Tesnenie a membrána | NBR |
| Minimálny tlak (bar) | 0 barov |
| Maximálny tlak (bar) | 10 |
| Veľkosť otvoru (mm) | 4 |
| Teplota (°C) | -10°C +80°C |
| Značka cievky | Amisco |
| Napätie cievky | 24 V jednosmerného prúdu |
| Výkon cievky | 17 W |
| Materiál tela | Mosadz |
| Hodnota KV | 5,1 l/min |
| Kód tela | 64AC |
| Typ cievky | TP4 |
| Hmotnosť produktu (kg) | 0,375 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventily na dopúšťanie nádrží 0-10bar |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Ovládací napětí: | 24 VDC |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
-1.jpg)